Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Tutmaçlı adı ile 1972 yılından bu yana inşaat sektörüne hizmet veren firmamız 1982 yılında mermer sektörüne atölye bazında şu anki genel merkezimiz olan yerde hizmet vermeye başlamıştır.1997 yılından itibaren ikinci atölyemizi taşköprü sanayi sitesinde 800 m2 lik alanda daha modern makinalarla, hizmet kalitemizi yükselterek faaliyetlerimize devam ettik.
İkinci Atölyemizi Taşköprü sanayi sitesine kurduktan sonra ,ilk atölyemizin yerini 2002 yılında restore ederek 600m2 kapalı alanda hizmetlerimizi görsel olarak sunabilmek için showroom ve idari ofis olarak müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Güzel yurdumuzun güzel insanlarına kaliteli hizmet sunmak , daha fazla istihdam sağlamak , çalışan personelimize daha rahat ekonomik ve sosyal yaşam sunabilmek hedefimizdir.Şirketimizi kurumsallaştırmak , sektörümüzde bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra’da örnek olmak amaçlarımız arasındadır.Şirketimizin prensibi ; dürüstlük samimiyet ve müşteri memnuniyetidir.

1999 depremi ulusumuzu derinden sarstığı gibi işletmemize’de sıkıntılı günler yaşattı.Fakat içimizdeki çoşku yürümemizi , heyacanımızı tazelemeyi ve yeni atılımlar yolunda adım atmaya bizi sevk etti.

Handere mevkiinde Yalova sanayiiciler sitesinde yaklaşık 14.000 m2 li açık alan 3.000 m2 lik kapalı alan olmak üzere yeni fabrikamızda hizmetlerimize daha etraflıca ve donanımlı bir şekilde hizmet vermekten onur duymaktayız.